Klausimėlis

Kuriame LSKKF klube sportuojate ?
 

Dabar lankosi

Mes turime 8 svečius online

Pasaulio Shindokai-Kan karate jaunimo čempionatas Milane

milanas-varzybos-1

Kovo 28-29 dienomis Milane (Italija) vykusiame pasaulio jaunimo Shindokai-Kan karate čempionate Lietuvą atstovavo kauniečiai Ervinas Fokinas ir Donatas Bruožis (treneris O. Antanaitis “TORA”). Į Lietuvą Donatas sugrįžo tapęs nugalėtoju, jam pavyko iškovoti Pasaulio čempiono vardą svorio kategorijoje iki 60 kilogramų.

Pusfinalio kovoje jis nokautu įveikė kovotoją iš Italijos o finalinėje kovoje susitiko su sportininku iš Vengrijos. Kovai prireikė visų 3 raundų, po kurių teisėjų sprendimas buvo – lygiosios, tad teko kovoti papildomą raundą. Ketvirtajame raunde aiškiai matėsi Donato pranašumas ir jam pasibaigus teisėjai vienbalsiai pergalę skyrė atstovui iš Lietuvos. Donato iškovotas pasaulio shindokai-kan karate čempiono diržas tai tik dar vienas pavyzdys, kad atkalus darbas treniruotėse veda į didžias pergales..

Kiek kitaip susiklostė Ervino Fokino pasirodymas čempionate. Jis jau atrankinėse kovose turėjo pripažinti priešininko iš Vengrijos pranašumą ir pasitraukti iš tolimesnių čempionato kovų.

milanas-varzybos-2