Klausimėlis

Kuriame LSKKF klube sportuojate ?
 

Dabar lankosi

Mes turime 6 svečius online

Shindokai-Kan trikovės kovos dėl Pasaulio čempiono diržų

italija-2015

Nuotraukoje: Irano Shindokai-Kan prezidentas, Tomek Godlijevski, Martynas Charlamovas, I.S.L. prezidentas R. Gilles, Bartek Markowski ir treneris Marek Kubiak

Praėjusį savaitgalį (lapkričio 6-8 d.) Italijoje (Milane) vyko Shindokai-Kan trikovės kovos dėl Pasaulio čempiono diržų. Lietuvą atstovavo Bartek Markowski, Martynas Charlamovas ir Tomek Godlijevski. Čempionatas vyko pagal Shindokai-Kan karate trikovės taisykles: du raundai kontaktinis karate, du raundai kick boksas ir du raundai grappling.

Finalinėse kovose visiems Lietuvos atstovams pavyko įveikti savo priešininkus. B. Markovskiui su atstovu iš Prancūzijos prireikė atkaklių 6 raundų, po kurių teisėjų sprendimu jis buvo pripažintas laimėtoju. T. Godlijevski jau antrajame raunde atliko skausmingą veiksmą rankos sąnariui ir nugalėjo prieš Prancūzą o M. Charlamovas finalinėje kovoje susitiko su Tuniso atstovu. Martynas su tunisiečiu jau buvo kovojąs ankstesniuose turnyruose kur turėjo pripažinti jo pranašumą todėl ši kova buvo revanšinė. Martynas jau 3-ame raunde, kai kova vyko pagal Shindokai-Kan kick bokso taisykles, Tunisietį pasiuntė į nokdauną, po kurio jis atsisakė tęsti kovą. Visi mūsų šalies atstovai pasipuošė čempiono diržais.